Movies
Ratings
77
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0