Titles you rated
SnitchRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
MossRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Natural Born KillersRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Pacchigi! Love & PeaceRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0