Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Kakegurui: The MovieRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5