Series
Ratings
247
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 4.5
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.5
- Initial D: Second StageRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5