Movies
Ratings
154
American HustleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 5.0
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Anger ManagementRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0