Movies
Ratings
242
OppenheimerRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 1.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5