Movies
Ratings
403
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0- Soldier's GirlRated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0