Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.5
The Great BeautyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The Stroller StrategyRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 3.5- The Beautiful PersonRated ★ 3.5
Love SongsRated ★ 3.0
Water Drops on Burning RocksRated ★ 1.5