Series
Ratings
17
HealerRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5