Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 1.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0