Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 3.5
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Cougar TownRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0