Titles you rated
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 1.5
Balls of FuryRated ★ 2.0
RampageRated ★ 3.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 2.0
The Raid 2Rated ★ 2.0
Happy GilmoreRated ★ 2.5- Door to the NightRated ★ 1.0
Zeitgeist: AddendumRated ★ 2.0
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 2.0
Jamon JamonRated ★ 3.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
Brick MansionsRated ★ 2.0
Monster's BallRated ★ 3.5
GothikaRated ★ 3.5
Dragon Tiger GateRated ★ 2.0
KickboxerRated ★ 2.0
SleuthRated ★ 5.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 2.5