Series
Ratings
103
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
 
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
 
The TrunkRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0