Titles you rated
My GirlRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5