Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0