Movies
Ratings
410
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 3.5- Blackadder Goes ForthRated ★ 3.5
- Blackadder The ThirdRated ★ 4.5
Chelsea WallsRated ★ 3.5- Swing KidsRated ★ 4.0
TapeRated ★ 4.0
Secondhand LionsRated ★ 3.5
See, BeethovenRated ★ 3.5
Silk ShoesRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0