Titles you rated
EnchantedRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5