Movies
Ratings
647
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
DamselRated ★ 1.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5