Movies
Ratings
513
The HandmaidenRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
DriveRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 5.0