Movies
Ratings
906
John WickRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Freedom WritersRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5