Movies
Ratings
71
The Face ReaderRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0