Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0