Titles you rated
Despicable MeRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0