Movies
Ratings
670
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0