Titles you rated
The DescentRated ★ 1.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The Dark TowerRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Chill FactorRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
RoboCop 3Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.5
xXx: State of the UnionRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Cross RoadRated ★ 3.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0