Titles you rated
Maggie's PlanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.5
Lorna's SilenceRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Ice StormRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SorumRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5