Series
Ratings
18
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5