Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
The Way We WereRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 3.0- Sorry/Not SorryRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.0