Movies
Ratings
106
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
S.I.U.Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0