Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Love NowRated ★ 2.5
The Naked KitchenRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5