Movies
Ratings
183
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.5
Our TownRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0