Titles you rated
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 5.0
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5