Series
Ratings
294
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0- Wanderer KkachiRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0
Weekly IdolRated ★ 2.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 3.0
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 3.0
- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 3.0
- Sgt. FrogRated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0- Sgt. FrogRated ★ 3.0
- Sgt. FrogRated ★ 3.0