Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5