Titles you rated
EuphoriaRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Tattoo RedoRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0