Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
RRRRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
- Bank of SeoulRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0