Series
Ratings
55
Behind the White TowerRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5