Movies
Ratings
27
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.0