Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Life as We Know ItRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0