Series
Ratings
31
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0
Legal HighRated ★ 1.5