Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
ExitRated ★ 1.0