Movies
Ratings
385
Definitely, MaybeRated ★ 2.5
Safe HavenRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 1.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Just MarriedRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 1.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 2.0