Titles you rated
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Romance in the HouseRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5