Movies
Ratings
62
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
United 93Rated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The Pale Blue EyeRated ★ 4.0
The Forgotten BattleRated ★ 4.5
DevotionRated ★ 2.0
NarvikRated ★ 2.5