Movies
Ratings
25
Scandal MakersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0