Movies
Ratings
308
OrphanRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5