Movies
Ratings
44
CatsRated ★ 0.5
Love at Second SightRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Only the BraveRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Saving Jessica LynchRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5