Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
GAMERS!Rated ★ 2.0
Interspecies ReviewersRated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
NEW GAME!Rated ★ 3.5