Titles you rated
KarmaRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0