Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 0.5